Hakkımızda

Biz Kimiz?

Tohumları Ege Bölgesinde yarım asır önce atılan, günümüz teknolojik ve modern taşıma hizmeti alt yapısı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan,

Çevre, Kalite ve İSG politikalarını sektör ihtiyaçlarına göre iyileştirerek minimum hata ile maksimum kaliteyi buluşturan,

Faaliyet gösterdiği tüm taşıma alanlarındaki hizmet modelini kurumsal kimliğini koruyarak sürekli geliştiren,

Sektördeki hizmet ve insan kaynağı kalitesini teknolojik ve akademik yenilikler ile müşterilerine sunarak katma değer sağlayan,

Genç filosu, dinamik kadrosu, hep daha iyiye ilkesi ile hedefleri olan Egetrans’ız...

Vizyonumuz

Yoğunluğu sürekli artan rekabet ortamında pazar payımızı sürekli artırarak,sektörde bölgesel ve ulusal düzeyde tercih edilen bir marka konumuna gelmektir.

Misyonumuz

Trendleri takip ederek paydaşların uzun süreli sadakatini sağlayan, performans ve rekabette üstün başarı elde eden bir marka olmak.

Egetrans olarak temel amacımız, ulaşım hizmetlerindeki tüm paydaşlarımız için değer üretmektir. Bunu gerçekleştirebilmemiz için de hem insana hem de doğaya saygıyı hedefleyen bir iş modeli takip etmekteyiz.

Sürdürülebilirlik konusunda attığımız tüm adımların; bizi daha güçlü, daha yetkin ve daha inovatif bir şirket haline getireceğine inanmakta; bu kapsamda sektörümüzü, müşterilerimizi ve paydaşlarımızı teknolojik altyapımız ile desteklemekte ve geliştirmekteyiz.

Teknolojiyi; bileşenleri ile birlikte araçlarımıza entegre ederek projelerimizin her aşamasında en güvenli, en verimli ve en şeffaf şekilde müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Kurumsal Yönetim Sistemi
Rota Optimizasyon Sistemi
Araç Takip Sistemleri
Puantaj ID Tanıma Sistemi
Araç İçi Kamera Sistemi
Hareket Sensörlü Koltuklar
up