Personel Ulaşım Hizmetleri

Hizmet Ağı

Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde müşterilerimizin personel taşıma hizmeti ihtiyaçlarını kaliteli ve kusursuz hizmet sunma prensibi ile sürdürmekteyiz.

Projelendirme ve Analiz

Projelendirme, iş alım süreçlerimizde verimlilik odaklı çalışmalarımız ile müşterilerimize fayda sağlamaktayız. Etkin analiz metodumuzun ürünü olan ‘Trafikte daha az zaman, Daha kısa yolculuk’ sosyal sorumluluk projelerimiz ile trafikte araç sayısını azaltmakta, sürdürebilirlik ve çevremizin korunmasına destek olmaktayız.

Dinamik Proje Yönetimi

Personel taşıma hizmetini üstün güvenlik, yüksek memnuniyet ve maliyet faydası yaklaşımıyla; alanında uzman operasyon ekibi, tecrübeli sürücü kadrosu, genç araç filosu ve sürekli veriye dayalı dinamik raporlama yöntemlerimiz ile yönetmekteyiz.

Etkin iletişim ve eksiksiz bilgi aktarımı felsefemiz ile taşıma hizmetinde farkındalık yaratmaktayız.

Teknoloji ve Raporlama

Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek araştırma, geliştirme çalışmalarımıza aralıksız devam etmekte, ileri teknolojik alt yapımız ile modern taşımacılığın avantajlarını müşterilerimiz ile ortak hedefler doğrultusunda paylaşmaktayız.

Anlaşılabilir çözüm odaklı raporlama tekniklerimiz ile işimizi ve paydaşlarımızı geliştirmekteyiz.

Denetim ve Önlem

Hizmet sağlayan tüm araçlarımızda ki güvenlik önlemlerini denetim ekiplerimiz tarafından kontrol etmekteyiz. İnsan değerleri yönetimi ve teknolojik veri yönetim sistemleri ile kanuni zorunluluklarımızın yanında vicdani sorumluluk- larımızın da bilinci ile güvenlik öncelikli denetim yapımızı projelerimizin tüm aşamalarında uygulamaktayız.

3T (Tespit / Tedbir / Takdir) prosedürlerimiz ile saha denetimlerine yüksek önem vermekteyiz. Karayolları Taşıma Yönetmeliği’nde belirtilen sigorta poliçelerini sistem üzerinden takip etmekte, taşıdığımız her bireyi "Ferdi Kaza Koltuk Sigortası" ile güvence altına almaktayız.

Hizmetlerimiz

up