Öğrenci Ulaşım Hizmetleri

En Değerli Varlıklarımızı Taşıyoruz...

Geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri en değerli varlıklarımıza güvenlik öncelikli kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Efektif Güzergah Planlama

Teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak oluşturduğumuz route optimizasyon ürünümüz ile; öğrencilerimizin evleri ile okul arasında geçirdiği süreyi minimuma indirmekte, en kısa ve doğru güzergahları efektif olarak kullanmaktayız.

Konforlu Ve Hijyenik Hizmet

Öğrencilerimizi; güvenlik donanımı yüksek, 3 ve 4 nokta emniyet kemerli araçlarımız ile iş sağlığı ve güvenliği normlarımızdan taviz vermeden okullarına taşımaktayız. Ayrıca öğrencilerimizin sağlığı için tüm araçlarımızı periyodik olarak denetlemekte ve ilaçlamaktayız.

Online Takip Ve Denetleme Sistemlerimiz İle Çocuklarımız Her An Güvende

Sektördeki tüm yenilikleri takip ederek araştırma, geliştirme çalışmalarımıza aralıksız devam etmekte, ileri teknolojik alt yapımız ile modern taşımacılığın avantajlarını müşterilerimiz ile ortak hedefler doğrultusunda paylaşmaktayız. Anlaşılabilir çözüm odaklı raporlama tekniklerimiz ile işimizi ve paydaşlarımızı geliştirmekteyiz.

Denetim ve Önlem

Araçlarımızda bulunan araç takip sistemleri ve öğrenci online yönetim sistemimiz ile velilerimiz, hizmet sağlayıcılarımızın anlık konum ve hızını takip edebilmektedir.

Sistem üzerinde yapılan programlama işlemi ile, öğrencimizin alınacağı veya bırakılacağı adrese mesafe konumlandırabilmekte ve SMS ile bilgi alınabilmektedir. Bununla birlikte öğrencilerimi- zin güvenliği için, öğrenci aynı aracın güzergahı üzerindeki başka bir adrese teslim edilecekse, servis sürücüsüne; farklı bir aracın güzergahında bulunan başka bir adrese bırakılacaksa, velilerimizin ilgili okulun ulaşım müdürüne yazılı olarak bilgi vermesi gerekmektedir.

Mesleki Yeterlilik Belgelerine Sahip Sürücü Ve Rehberlerimiz İle Bilinçli Hizmet

Çocuklarımızın güvenliği bizim için her zaman en ön plandadır. Tüm sürücü ve rehberlerimiz, öğrenci taşıma hizmeti standartlarının gerektirdiği eğitim ve mesleki belgelere sahiptir.

Hizmetlerimiz

up